מה קורה אם יש דייר סרבן המסרב לאשר תכנית תמא 38 נתניה?

תהליך פינוי בינוי

לא סתם תכנית תמא 38 נתניה ובכלל בארץ היא תכנית לאומית. מדובר בתכנית הכרחית לאור העובדה כי בארץ יש אלפי בתים אשר אינם מוגנים אל מול טילים ולא אל מול רעידות אדמה. הבעיה עם התכנית הזאת היא שהיא יוצאת לפועל בצורה מאוד נמוכה וקטנה.

במקום שנראה כל שנה אלפי בניינים אשר ישפוצו במסגרת של תמא 38 אנחנו רואים רק כמה מאות או עשרות בכל הארץ וזוהי בעיה חמורה. על רקע זה יש לציין כי אחת הבעיות היא דיירים סרבנים המערימים קשיים על התכנית. נכון לכאורה דייר סרבן לא אמור לתקוע תכנית מכיוון שלא כל הדיירים צריכים להסכים לתכנית. אך בפועל הדייר הסרבן יכול לפנות לעו"ד והוא יבקש צו בית משפט בכדי לעצור את העבודות וזה כבר יתקע את הפרויקט למשך שנים רבות.

תמא 38 נתניה

איזה תפקיד הוא סופר חשוב בפרויקטים של תמא 38 נתניה?

כאשר אנחנו חושבים על תכנית תמא 38 נתניה אנחנו ישר חושבים על הקבלן אשר מבצע את התכנית ועל כך כי הוא חייב להיות בעל המקצוע הטוב ביותר ואתם יודעים מה אנחנו לא חולקים על כך.

אך מה שלא רבים מודעים אליו כי יש תפקיד לא פחות חשוב מאשר זה של הקבלן וזה כמובן התפקיד של היזם.

היזם אחראי לשכנע את כל הדיירים להסכים לפרויקט ולא רק זאת אלא שהוא פונה אל העירייה בכדי להשיג אישורים לתכנית. לצד זאת יש לציין גם כי הקבלן אחראי להעסיק את הקבלן ואת שאר בעלי המקצוע ומכאן שאתם יכולים להבין כי התפקיד של היזם הוא מאוד חשוב.

תוכניות תמא 38 נתניה

מה הדייר מרוויח מתכנית של תמא 38 נתניה?

עולה השאלה מדוע דייר יסכים לבצע תמא 38? מה הוא מרוויח מכך? אז קודם כל יש לציין כי השיפוץ או הבנייה לא עולים שקל לדייר אך זה ממש לא היתרונות היחידים. עליכם לקחת בחשבון כי הדייר מקבל דירה חדשה או משופצת וגם הגנה מפני רעידות אדמה וטילים וכל זה בעלות של אפס שקלים.

לרוב הדייר יקבל גם תוספת לדירה שלו וזהו גם כן יתרון גדול שאי אפשר להתעלם ממנו. על כן ניתן לומר כי הדייר מרוויח המון מן הפרויקט של תמא 38 ועל כן ממש לא ברור מדוע שדייר יסרב לבצע פרויקט של תמא 38 ועל כך יש לתת את הדעת.

ראו מידע אודות – פינוי בינוי בנתניה >>

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

קבל ייעוץ ראשוני חינם