תמא 38 בת ים – האם יש הבדל בין תכניות התמא השונות?

תמא 38 בת ים

נראה כי מכל עבר אנחנו עדים למושג תמא 38 ולמושג תמא 38 בת ים. רק לאחרונה יצא משרד השיכון ורשות ההתחדשות העירונית שעליה אחראי המשרד בתכנית חדשה בהקשר של תמא 38 ולפיה קבלנים יוכלו לשפץ בניינים בתמא 38 בבת ים, תמא 38 בנתניה ובפריפריה ובתמורה הם יקבלו שטח לבנייה במרכז הארץ.

התכנית נועדה להגביר את הבנייה של בניינים בתמא 38 בפריפריה ולענות על בעיות אשר יש בתכנית תמא 38 וימים יגידו האם מדובר בתכנית מוצלחת או לא. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי שתי תכניות התמא הנפוצות ביותר הן תמא 38 1 ותמא 38 2. בתמא 38 1 משפצים את הדירות מבלי להרוס את הבניין ואילו בתמא 38 2 בונים את הבניין מחדש לגמרי לאחר שהורסים אותו ויש לומר כי כיום התכנית הזאת נפוצה יותר.

תמא 38 בת ים

מדוע תמא 38 בת ים הן כל כך אטרקטיביות?

חשבנו כי יהיה זה נכון לדבר על תכנית של תמא 38 בהקשר של עיר ספציפית ובחרנו לדבר על תכנית תמא 38 בת ים. במשך שנים ארוכות בת ים סבלה מתדמית ירודה מאוד ואנשים לא רצו לגור בה. אך ניתן לומר כי בעשור האחרון התדמית של בת ים השתפרה ללא היכר ואנשים רבים רואים בה הזדמנות השקעה מצוינת. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי הדבר אולי נובע עקב הקרבה לתל אביב, בגלל חופי הים היפים או בגלל השיפור הניכר בתשתיות ובחינוך בעיר אך מה שבטוח הוא כי בת ים על מפת הנדל"ן והדבר בא לידי ביטוי גם בתכניות תמא 38.

בת ים

רוצים לבצע תמא 38 בת ים? אל תתפשרו על איכות העבודה

אם אתם גרים בבת ים ואתם מעוניינים לבצע תכניות של תמא 38 בת ים אנחנו מציעים לכם לזכור כי אסור לכם להתפשר על איכות העבודה שיבצעו הקבלנים שבהם בחרתם. אתם צריכים להבין כי ככל שהעבודה שתתבצע תהיה יותר איכותית כך הבית שלכם יהיה יותר יפה, יותר מרשים, יותר נעים ויותר טוב. עבודה איכותית גם אומרת כי הבית שלכם יהיה מוגן בצורה הרבה יותר טובה כנגד רעידות אדמה וזהו יתרון עצום במדינת ישראל. בכדי לוודא כי הקבלן שבו בחרתם מבצע עבודה איכותית אתם יכולים ללכת ולראות פרויקטים קודמים שהוא ביצע בתמא 38 וכך להתרשם מן העבודה שלו בצורה הטובה ביותר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

קבל ייעוץ ראשוני חינם