חיזוק מבנים לרעידות אדמה – איך זה עובד?

חיזוק מבנים לרעידות אדמה

מדינת ישראל הקטנה מוקפת אויבים ובעיות ביטחוניות ואם זה לא מספיק מיקומה הגיאוגרפי של מדינת ישראל מציב אותה בפני סכנה ממשית של רעידת אדמה.

רעידת אדמה בעוצמה גבוהה עלולה להמית חורבן והרס טוטאלי על מבנים במדינת ישראל, במיוחד אותם מבנים אשר הוקמו לפני שנת 1980. ונסביר.

רק בשנת 1980 נכנסו לתוקף הוראות החוק המחייבות את הקבלנים לבנות בניינים שיהיו עמידים בפני רעידת אדמה. כלומר בתים רבים וכנראה אפילו זה שאתם גרים בו תוכננו ונבנו לפני שנת 1980 ולכן במקרה של רעידת אדמה אתם נמצאים בסכנה.

חיזוק מבנים לרעידת אדמה הינו קריטי והכרחי על מנת למנוע אסון נרחב במקרה של רעידת אדמה.

מה זה אומר חיזוק מבנים לרעידות אדמה?

וודאי שמעתם על תוכנית תמ"א 38 אבל האם ידעתם שמטרתה העיקרית של תוכנית התמ"א 38 הינה חיזוק מבנים לרעידות אדמה? למעשה ניתן לראות כי קיימות שתי תוכנית תמא 38, האחת מציעה תמ"א ללא הריסה של המבנה ופועלת לחיזוק המבנה מפני רעידת אדמה באמצעות שיפוץ. כיום מבנים רבים בעולם נבנים בצורה מחוזקת לרעידות אדמה, ניתן לראות זאת בנדלן באירופה, נדלן בארה"ב וגם בנדלן חדש בארץ שלנו.

לעומתה במסגרת תוכנית התמ"א השנייה אנו הורסים כליל את המבנה ובמקומו מקימים בניין חדש אשר יעמוד בכל הוראות הבנייה והתקנות בחוק תוך כמובן חיזוק המבנה מפני רעידת אדמה.

אם גם אתם מעוניינים בחיזוק מבנים לרעידות אדמה אבל לא יודעים באיזה תוכנית תמ"א כדאי לכם לבחור – הגיע הזמן שתפסיקו לשבור את הראש ותפנו לחברה מקצועית אשר מציעה שירותים לחיזוק מבנים לרעידות אדמה.

כפי שראינו הליך חיזוק מבנים לרעידות אדמה מחייב ידע רב וניסיון עשיר בתחום על מנת לבצע את העבודה כראוי ולדאוג שהבניין יהיה יציב ועמיד במקרה של רעידת אדמה.

תבחרו בקבלן מומחה אשר צבר מוניטין מכובד וביצע פרויקטים של חיזוק מבנים לרעידות אדמה בצורה מקצועית ואיכותית ולכן ידע להעניק לכם ייעוץ מקיף בעניין, ליווי ויחס אישי וכמובן תוצאות מרשימות שיגמרו לכם להבין כי ללא ספק בחרתם בקבלן הנכון.

כשזה מגיע לנכס שלכם, לביטחון שלכם, לאיכות החיים שלכם – איזו סיבה יש לכם להתפשר?

החיים בישראל גם ככה מלאים באירועים ביטחוניים וחוסר שקט – למה אתם צריכים לחשוש ולדאוג מרעידת אדמה כי הבית שלכם ישן ולא יהיה עמיד בעת סכנה? תבחרו גם אתם בחיזוק מבנים לרעידות אדמה.

קראו מידע נוסף אודות: פינוי בינוי בת ים | תמה 38

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

קבל ייעוץ ראשוני חינם