התחדשות עירונית פינוי בינוי בנתניה ופרויקטים תמ"א 38

תמא 38 בישראל התחדשות עירונית בנתניה ופרויקטים תמ"א 38

הליך הפינוי בינוי הפך בעת האחרונה לאחד מעיקרי הליכי הבנייה כך שקבלנים רבים מבצעים זאת בערים רבות בארץ החל מצפונה ועד דרומה . אם גם אתם חושבים איפה כדאי לעשות פינוי בינוי בנתניה כדאי שנבין קודם כל מה הוא הליך הפינוי בינוי , מה מטרתו וכיצד מתבצע .

כל מה שצריך לדעת על הליך פינוי בינוי בנתניה

הליך פינוי בינוי אשר הנו חלק בלתי נפרד של התחדשות עירונית למעשה נועד להריסת מבנים ישנים אשר נבנו בשיטות בנייה עתיקות ולמעשה להקים בניין מגורים חדש, בטיחותי , יציב , מודרני עם כל השדרוגים והתוספות להם זקוקים. בשונה מתהליך תמ"א 38 שנועד "לשדרג" את המבנים הישנים ולהוסיף להם ממ"ד ומרפסת לכל דירה, וכמובן תוספת של 2-3 קומות לבניין.

ניתן לראות כי בישראל קיימים בתים רבים ישנים אשר מעבר לעובדה שהם אינם יפים ואסתטים אלא מתקלפים ומתפרקים, אלא בחלק מהמבנים המדובר בסכנה ממשית. לרוב באותם בתים ישנים אין ממדים או מרפסות ואפילו לא תמצאו חניות פרטיות מסודרות אלא איזה אלתור שביצעו הדיירים.

בפרויקט פינוי בינוי הקבלן למעשה הורס את הבניין הישן ובונה מחדש תוך שהוא מחזק את היסודות ודואג לבנייה חכמה בהתאם לכללים ולצרכים שקיימים היום. כך למשל ניתן לראות כי בפרוייקטים רבים של פינוי בינוי הקבלן למעשה מוסיף חניון תת קרקעי למבנה, בונה דירות עם ממד ובחלוקה נכונה, מוסיף מרפסות, מעליות ולמעשה משדרג במידה ניכרת את איכות החיים של הדיירים.

משכך, התשובה לשאלה איפה כדאי לעשות פינוי בינוי בנתניה הינה כי בעיקר בשכונות הישנות אשר עוברות סוג של התחדשות וכי עוברים להתגורר יותר ויותר משפחות צעירות המעוניינות לשדרג ולשפר את איכות החיים. כמו כן, כדאי לעשות פינוי בינוי בנתניה באזורים בהם כבר התחילו לעשות פינוי בינוי ולמעשה בין הבניינים היפים והמרשימים ניתן עדיין למצוא בתים ישנים והרוסים אשר זקוקים לשיפוץ באופן מידי.

פרויקט פינוי בינוי בנתניה מחייב מקצועיות רבה

כמובן ידע וניסיון בתחום שכן מדובר בהליך מורכב המחייב השקעה רבה ודייקנות וזאת בעיקר במטרה להגיע לתוצאות מרשימות ואיכותיות במינימום זמן.

משכך, ברור כי מומלץ לפנות לחברה מקצועית בעלת ניסיון עשיר בפרויקטים של פינוי בינוי אשר תדע לבצע את ההליך על הצד הטוב ביותר. חברה מיומנת תעניק ליווי אישי וייעוץ מקיף בכל הנושאים הקשורים להליך הפינוי והבינוי וביחד תוכלו להרוס את הבניין הישן ולעבור לדירה חדשה ומשופצת שתעניק לכם ביטחון, שלווה ושקט.

ראו: תמא 38 | פינוי בינוי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

קבל ייעוץ ראשוני חינם