תמא 38 בעיר בת ים – זה מה שאתם צריכים לדעת

תמא 38 בת ים

בישראל המשפט הנפוץ ביותר שאפשר לשמוע ואין זה משנה אם מדובר על פרופסור באוניברסיטה, ניצב במשטרה, פוליטיקאי, ירקן בשוק או נהג אוטובוס זה יהיה בסדר. יש משהו יפה בתפיסת החיים הזאת שייחודית לישראל והיא מלמדת על האופטימיות הרבה שיש לישראלים ועל כך שהם מסתכלים על כל דבר בעיניים חיוביות.

אך יש גם פעמים כי התפיסה הזאת יכולה להיות מסוכנת מאוד ולהוביל לנפגעים בנפש ולפגוע בנו בצורה קשה. אחת הדוגמאות המובהקות לכך היא המוכנות לרעידות אדמה. אם נגיד כל הזמן יהיה בסדר ולא נדאג לחזק את המבנים שלנו הרי שביום שתגיע רעידת האדמה, והיום הזה יגיע יותר מהר ממה שאתם חושבים, אנחנו נראה אלפי בניינים שיתמוטטו, מאות הרוגים ומאות אלפים שיהיו ללא בתים.

עליכם לדעת כי רק בשנת 1980 אומץ תקן על ידי מדינת ישראל המחייב לבנות בניין אשר יהיה עמיד ברעידות אדמה. על כן אנחנו רוצים להמליץ לכם כי אם אתם גרים בבניין כזה בבת ים תחשבו בחיוב על תכנית תמא 38 בת ים אשר תבטיח כי הבניין שלכם יהיה המוכן ביותר לרעידות אדמה וכך יהיה לכם גם שקט נפשי וגם ידיעה כי רעידת אדמה לא תגרום לכם לנזק.

תמא 38 בת ים – כיצד נבטיח כי היא תצא אל הפועל?

עליכם להבין כי התכנית של תמא 38 בת ים בראש ובראשונה נועדה להבטיח כי הבניין שלכם לא יתמוטט ברעידת אדמה. על הדרך היא גם מעניקה לכם דירה חדשה או משופצת תלוי בתכנית של התמא שהחלטתם לעשות וזהו יתרון גדול שאתם צריכים לתת עליו את הדעת.

המפתח להצלחת התכנית של תמא 38 נעוץ בשני דברים עיקריים. הראשון אתם צריכים להבטיח כי תקבלו את כל האישורים מהעירייה וזה תלוי ביזם שלכם. הדבר השני הוא שאתם צריכים להבטיח כי תהיה הסכמה בין הדיירים בנוגע לביצוע של התכנית וזהו משהו שאתם צריכים גם כן לתת עליו את הדעת.

מה מרוויח היזם מן התכנית?

עלינו לחזור קצת אחורה ולשאול מה מרוויח יזם מהתכנית של תמא 38 בת ים. מדוע כל כך משתלם לו לעשות את התכנית הזאת? אם כן אתם חייבים להבין כי היזם מקבל את הזכות לבנות עוד 2 עד 2.5 קומות בבניין של התמא 38 שאותן הוא יכול למכור וזהו הרווח שלו מן הפרויקט וזוהי הסיבה מדוע הוא יעשה את הפרויקט.

ראו מידע אודות תמה 38פינוי בינויפינוי בינוי בת ים >>

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

קבל ייעוץ ראשוני חינם